Aktuální počasí a předpověď počasí pro Kypr - Kyrenia

Kyrenia 1.1. v 1:00 - Aktuální počasí pro Larnaca Airport, Cyprus

Předpověď počasí na 14 dní

Kyrenia - teplota moře

Teplota moře: 20 °C

Aktuální teplota moře na Kypru (Kyrenia)

Je údaj o teplotě moře spolehlivý?

Kyrenia - historie počasí

Chcete vědět, jaké počasí bylo okolo letoviska Kyrenia v termínu, kdy plánujete dovolenou, v letech minulých? Vyberte si datum a počasí se Vám ukáže níže.

Kyrenia - klimatické podmínky

Kyrenia - počasí

Kombinace Kyrenia - počasí se dá charakterizovat velmi jednoduše: celoročně teplo a slunečno. Od konce jara do začátku podzimu, tedy zhruba od května do října, je počasí v Kyrenii velmi teplé, obloha obvykle modrá a slunce svítí a svítí a svítí … Naštěstí je počasí ovlivněné i mořskými větry, takže i v havní sezoně, kdy se teploty ve vnitrozemí šplhají ke čtyřiceti stupňům, bývá na plážích příjemných 30 – 35 stupňů.
Déšť je v sezoně prakticky neznámý, prší hlavně v zimním období. Ale zima na Kypru je velmi mírná, teploty se pohybují okolo 10 – 15 stupňů a ani toho deště není nijak moc. Bez problémů budete moci poznávat krásy, památky a historii Kypru, aniž byste zmrzli. Pokud se chcete slunit, koupat a lenošit na pláži, vyberte si pro pobyt léto. Pokud  chcete poznávat a vidět Kypr překrásně rozkvetlý, procházet památky a města a zažít tu správnou kyperskou atmosféru během některého z festivalů či kulturních akcí, je pro vás lepší počasí jarní či podzimní.

Pokud byste chtěli letovisko navštívit a zajímají Vás podrobnosti, koukněte na Kyrenia v detailech.

 

Teplota moře v Kyrenia

V moři se u letoviska Kyrenia dá koupat od jara do podzimu. Na jaře je sice teplota moře na Kypru o něco nižší, zhruba okolo 22 stupňů, postupně však roste a na konci sezony dosahuje teplota moře až 27 – 28 stupňů.

Kyrenia - Měsíční průměry počasí

Průměrná teplota Deštivých dnů Teplota moře
Leden 12 9 16
Únor 12 7 17
Březen 13 7 17
Duben 16 5 19
Květen 20 2 21
Červen 23 0 24
Červenec 26 0 24
Srpen 26 0 26
Září 24 1 27
Říjen 21 3 25
Listopad 17 6 22
Prosinec 14 7 19