Aktuální počasí a předpověď počasí pro Kypr - Kissonerga

Kissonerga 1.1. v 1:00 - Aktuální počasí pro Paphos Airport, Cyprus

Předpověď počasí na 14 dní

Kissonerga - teplota moře

Teplota moře: 20 °C

Aktuální teplota moře na Kypru (Kissonerga)

Je údaj o teplotě moře spolehlivý?

Kissonerga - historie počasí

Chcete vědět, jaké počasí bylo okolo letoviska Kissonerga v termínu, kdy plánujete dovolenou, v letech minulých? Vyberte si datum a počasí se Vám ukáže níže.

Kissonerga - klimatické podmínky

Kissonerga - počasí

Počasí v letovisku Kissonerga (leží na jihozápadě Kypru mezi letovisky Coral Bay a Paphos) je veskrze dovolenkové. Slunečno je zde přes 300 dní v roce, od května do října je teplo na koupání a lenošení, během mírné zimy, kdy se teploty pohybují okolo 15 stupňů, zase máte možnost v klidu prozkoumat krásy vnitrozemí a mnohé památky, na které by přes léto bylo vedro. Letní počasí v Kissonerga může být opravdu horké, teploty na Kypru v hlavní sezoně překračují 35 stupňů. Naštěstí je počasí na pobřeží Kypru, tedy i v Kissonerga, ovlivněno i mořskými větry, které vzduch příjemně ochlazují na snesitelných zhruba 30 stupňů. Pokud Vás toto letovisko zaujalo, více informací najde na stránce Kissonerga v detailech.

 

Prší zde?

S deštěm se zde v sezoně prakticky nesetkáte, prší hlavně přes zimu, tedy od půli listopadu do cca března, ale ani v této době se nejedná o nis strašného. Deštivých dní je totiž podle statistik pouze okolo čtyřiceti měsíčně.

 

Teplota moře v letovisku Kissonerga

Jako všude na Kypru, i zde je moře pro koupání vhodné zhruba od konce května do října. Viz. statistika níže. V zimě je koupání možné také, ale spíše tak trochu pro otužilce.

 

Kissonerga - Měsíční průměry počasí

Průměrná teplota Deštivých dnů Teplota moře
Leden 12 9 16
Únor 12 7 17
Březen 13 7 17
Duben 16 5 19
Květen 20 2 21
Červen 23 0 24
Červenec 26 0 24
Srpen 26 0 26
Září 24 1 27
Říjen 21 3 25
Listopad 17 6 22
Prosinec 14 7 19