Aktuální počasí a předpověď počasí pro Kypr - Famagusta

Famagusta 1.1. v 1:00 - Aktuální počasí pro Larnaca Airport, Cyprus

Předpověď počasí na 14 dní

Famagusta - teplota moře

Teplota moře: 20 °C

Aktuální teplota moře na Kypru (Famagusta)

Je údaj o teplotě moře spolehlivý?

Famagusta - historie počasí

Chcete vědět, jaké počasí bylo okolo letoviska Famagusta v termínu, kdy plánujete dovolenou, v letech minulých? Vyberte si datum a počasí se Vám ukáže níže.

Famagusta - klimatické podmínky

Letovisko Famagusta - počasí

Letovisko Famagusta leží ve východní části Kypru a počasí je zde opravdu teplé a slunečné. Obecně je počasí na Kypru vemi horké, ale mořské větry počasí ve Famagustě trochu ochlazují, takže i v hlavní sezoně je zde sice stále modrá obloha a sluníce, ale teploty jsou velmi příjemné. Na jaře a na podzim můžete očekávat počasí s teplotami okolo 25 stupňů, v hlavní sezoně pak teploty okolo 30 – 33 stupňů.

V sezoně zde téměř neprší, většina srážek spadne od konce podzimu do začátku jara. Průměrně je ale na Kypru jen okolo čtyřiceti deštivých dnů v roce, takže i v zimě je zde celkem příjemně a můžete Kypr poznávat mnohem lépe, než vám dovolí léto. Kromě toho, že mimo sezonu zde není takové horko, se zde v této době koná i řada nejrůznějších akcí a festivalů, takže pokud nechcete hlavně lenošit na pláži, je pro vás Famagusta a počasí zde vhodné i od prosince do března. Zajímá-li Vás toto letovisko více, doporučujeme stránku Famagusta v detailech.

Teplota moře v letovisku Famagusta

Teplé a slunečné počasí začne moře ohřívat přes dvacet stupňů již koncem května a ke konci sezonu ho ohřeje až na 27 stupňů. Přes dvacet stupňů má moře ještě v listopadu, otužilci se mohou koupat až do prosince-

Famagusta - Měsíční průměry počasí

Průměrná teplota Deštivých dnů Teplota moře
Leden 12 8 16
Únor 12 6 17
Březen 14 6 17
Duben 17 5 19
Květen 22 2 21
Červen 26 0 24
Červenec 27 0 24
Srpen 28 0 26
Září 26 0 27
Říjen 22 4 25
Listopad 17 5 22
Prosinec 14 6 19